Stefano'S House Villa

  • The lagest option:
  • 15 vendég
  • 5 ágy
  • 4 hálószoba

A Stefano'S House Villa Rimini szoláriumot és jakuzzit kínál a pihenni vágyóknak, 2 km-re a Tiberius hídtól. Az ingatlan piknikezőhellyel, játszótérrel és barbeque-val csábítja a vendégeket, és hozzávetőlegesen egy 25 perces sétára található a Riminii Városi Múzeumtól.

A Rimini városi szállás továbbá a kertre nyílik. A szálláshely magába foglal egy fürdőszobát bidével, külön WC-vel és zuhanyzóval. A vendégek a törölközők kényelmét is élvezhetik.

A helyszínen napozóterasz is rendelkezésre áll, a Rimini városi villa közelében pedig élvezheti a minigolfot.

A Stefano'S House Villa vendégei étkezhetnek a közös konyhában, valamint az étkezőben. A saját ételek elkészítéséhez hűtő, sütő és konyhai edények is biztosított. A Rimini városi szállástól pillanatokra található Pizza al Metro L'Osteria olasz ételek széles választékát kínálja.

Rimini központja 30 perces sétával elérhető a villától, és az olyan kulturális helyszínek, mint az Augustus császár diadalíve nagyjából 2,1 km-re vannak. A Stefano'S House Villa egy 15 perces autóútra fekszik a Rimini (RMI-Federico Fellini nemzetkozi ) repülőtértől és hozzávetőlegesen egy 10 perces kocsiútra az Italiaz in miniatura makettparktól. A vásárlás szerelmesei élvezhetik a Piazza Tre Martritól egy 2,2 km-es távolságra fekvő elhelyezkedést. A környék közlekedési lehetőségei között szerepel a Rimini vasútállomás, mely körülbelül 2 km-re.

Több lehetőséget szeretne?
Check Top hotels near Stefano'S House Villa Rimini
Villa Alais 8, Emma Villas
Csak mobilra érvényes ár

Villa Alais 8, Emma Villas

1.8 km az ingatlantól
USD 976 USD 878
éjszakánként
Amazhome -
Csak mobilra érvényes ár

Amazhome - "Luxury & Design" Oasi Nel Centro Citta

9.6
Nagyszerű 17 értékelés
2.6 km az ingatlantól
USD 230 USD 207
éjszakánként
Villa Serena - Beautiful Villa In Viserba
Csak mobilra érvényes ár

Villa Serena - Beautiful Villa In Viserba

3.3 km az ingatlantól
    Hogyan jut el a hotelhez

    Repülőterek

    Rimini (RMI-Federico Fellini nemzetkozi repuloter)
    8 km

    Vasútállomások

    Stazione Rimini
    2,8 km

    Szolgáltatások

    Internet

    • Ingyenes Wi-Fi a szobákban

    Parkolási lehetőségek

    • Parkoló

    Tevékenységek

    • Szörfözési lehetőség
    • Lovaglás
    • Kerékpározás
    • Teniszpálya
    • Bowling
    • Minigolf
    • Horgászat

    Szolgáltatások

    • Széf
    • VIP be-/kijelentkezés
    • Gyors be- és kijelentkezés
    • Poggyászmegőrzés
    • Takarítás
    • Autókölcsönző
    • Idegenvezetés/Jegyiroda

    Étkezési lehetőségek

    • Kültéri étkezősarok
    • Piknik terület/Kempingasztalok

    A konyhában

    • Közös konyha
    • Elektromos vízforraló
    • Konyhaedények

    Gyerekeknek

    • Kiságyak
    • Játszótér

    Pihenés

    • Aquapark
    • Napozóterasz
    • Kert
    • Grillezési lehetőség
    • Szabadidős/TV szoba
    • Szolárium
    • Jacuzzi

    A szobákban

    • Légkondicionálás
    • Fűtés
    • Ülősarok
    • Öltöző
    • Belső udvar
    • Terasz
    • Kerti bútor
    • Étkezőasztal

    Készülékek

    • LCD TV

    Design

    • Parketta

    Általános szolgáltatások

    • Nemdohányzó
    • Kandalló
    • Kulcs belépés

    Háziállatok

    • Háziállat engedélyezett

    Fontos információ

    Bejelentkezés: 16:00-21:00 között
    Kijelentkezés: 07:00-10:00 között
    Engedély száma099014-AF-00104,IT099014B4XAR6EQIE
    • Pótágy információ
    • A szobában nem helyezhető el pótágy.
    Gyakran Ismételt Kérdések
    • Milyen messze van a Stefano'S House Villa a repülőtértől?
      A Stefano'S House Villa 5 km-re fekszik a Rimini (RMI-Federico Fellini nemzetkozi ) repülőtértől.
    • A Stefano'S House Villa rendelkezik konyhával?
      Igen, a Stefano'S House Villa tartalmaz teljesen felszerelt konyhát, amely hűtővel, sütővel és konyhai edényekkel van felszerelve.

    Elhelyezkedés

    Map
    A közelben

    Repülőterek

    Rimini (RMI-Federico Fellini nemzetkozi repuloter)
    8 km

    Vasútállomások

    Stazione Rimini
    2,8 km

    Közeli látnivalók

    Közeli éttermek

    Fotógaléria

    Értékelések

    Még nincsenek hozzászólások :(

    Ha ebben a hotelben szállt meg, kérjük ossza meg velünk tapasztalatait

    Írja meg saját értékelését!

    Írja meg saját értékelését!

    Mikor utazott?

    Értékelése

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Nagyon rossz
    Kitűnő

    Az Ön adatai

    Hol lakik?
    Köszönöm! Köszönjük, hogy időt szánt tapasztalatainak megosztására. Az Ön véleménye hamarosan nyilvánosság elé kerül.
    Irány a hozzászólások
    Az értékelés nem lett elküldve.

    Kapcsolat

    Ha több mint 4 szobára van szüksége, kérjük igényeljen csoportos foglalást.
    Az Ön adatai
    Tárgy
    Üzenet
    Stefano'S House Villa Rimini

    Mutassa a térképen:

    Látnivalók
    Ajánlott éttermek
    Tömegközlekedés
    Köszönjük a visszajelzést
    Köszönjük, hogy feliratkozott
    Bezár